WWW.WALKERSWESTERN.CZ

Všeobecné obchodní podmínky pro nákup v tomto internetovém obchodě

1) VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.

2) OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ A SLUŽEB

Nabízíme vám možnost nákupu přímo z Vašeho domova, kde můžete nakupovat nonstop. Objednávat si můžete jednoduše a pohodlně pomocí nákupního košíku, e-mailu, či písemně na naši adrese. Ceny uvedené v našem e-shopu jsou platné pouze při objednávce přes náš e-shop a můžou se lišit s cenami v kamenné prodejně.
Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v kupní smlouvě – objednávce. Rozměry, hmotnost, výkony, kapacita a ostatní údaje uvedené na našich stránkách, v katalozích, prospektech a jiných tiskovinách jsou údaji nezávaznými a vycházejícími z údajů výrobců. V případě nesrovnalostí Vás samozřejmě budeme kontaktovat.
Zavazujeme se, že svým odběratelům budeme dodávat jen zboží v perfektním stavu a v souladu se specifikacemi či vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží vyhovujících daným normám, předpisům a nařízením platným na území České republiky.
Podmínkou pro naplnění platnosti naší elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři (u velkoochodu objednávka i emailem) .Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká samotným dodáním zboží. V jednotlivých, zejména cenově náročnějších případech, si prodávající vyhrazuje právo k vzniku smlouvy potvrzením objednávky nejlépe osobně nebo telefonicky a úhradu finanční zálohy kupujícím.
V případě, že v průběhu doby, kdy bylo zboží objednáno, došlo k výrazné změně kurzu zahraniční měny nebo ke změně ceny či dodávaného sortimentu ze strany dodavatele, má naše firma právo objednávku po dohodě s kupujícím modifikovat nebo od ní jednostranně s okamžitou platností odstoupit. Stejné oprávnění si vyhrazujeme i v případě, kdy výrobce přestane dodávat objednaný produkt nebo uvede na trh novou verzi produktu popřípadě výrazným způsobem změní cenu produktu.

3) POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY

Objednávka je přijata do 24 hodin (o víkendech a svátcích první prac.den), potvrzení objednávky vám zašleme e-mailem, o odeslání budete taktéž informováni e-mailem. V případě nejasností Vás budeme samozřejmě kontaktovat.

4) ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY

Každou objednávku může zákazník do 24 hodin zrušit  a to e-mailem bez udání důvodu. Stačí uvést jméno, e-mail a popis objednaného zboží či služby. Naše firma má právo objednávku jednostranně zrušit. Zákazník je v tomto případě informován e-mailem.

5) BALNÉ A POŠTOVNÉ

Objednané zboží vám zašleme poštou nebo jinou přepravní službou jako dobírku. Při objednávce a dodávce poštou nad 5000,- Kč neplatíte poštovné. Je možno zvolit i jiný způsob dopravy a to dle specifikací jednotlivé objednávky. Cena poštovného se může lišit i podle hmotnosti objednaného zboží. Aktuální ceník přepravy.

6) DODACÍ LHŮTA

 Zboží, které není na skladě u nás na Vás čeká v meziskladech u našich dodavatelů a výrobců. O termínu dodání tohoto zboží budete obratem informováni v potvrzení objednávky s dotazem, zda Vám tento termín vyhovuje. Obvykle 15 prac.dnů u speciálních dodávek max 30 prac.dnů.

7) VÝMĚNA  A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

V případě potřeby Vám nepoužité a nepoškozené zboží  do 14 ti dnů od zakoupení vrátit, vyměníme za jinou velikost. Kupující je povinnen  zaslat nepoužité a nepoškozené zboží v původním množství a v původním nepoškozeném obalu spolu se všemi prodejními doklady (faktura, dodací list, návod) zaslat na své náklady nebo osobně doručit na adresu prodávajícího, nebo na adresu určenou prodávajícím (odběrné místo). Zboží nesmí jevit žádné známky poškození či jeho používání. Zboží stačí zaslat doporučeným balíkem (ne na dobírku) na naši adresu. Náklady spojené s vyměňováním nese v plné výši kupující (neplatí pro velkoobchod). Zboží nelze měnit za jiný druh. Zboží můžete dle zákona vrátit bez udání důvodu do 14 ti kalendářních dnů od doručení v nepoškozeném stavu.  V případě vrácení zboží Vám bude částka vrácena max. do 30 ti dnů od přijetí zboží.  

9) REKLAMACE A ZÁRUKA

Záruční doba u zboží je v souladu se zákonem 24 měsíců. U bazarového (použitého) zboží 6 měsíců. Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Případné vady je kupující povinen neprodleně hlásit naší firmě. Za vady vzniklé přepravcem neručíme.

Na veškeré zboží se vztahuje zákonná lhůta 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady.

Záruka se nevztahuje na:

a) vady vzniklé běžným používáním
b) nesprávným použitím výrobku
c) nesprávným skladováním

Postup při reklamaci:

1) informujte nás o reklamaci  e-mailem, či písemně
2) zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na naši adresu
3) do zásilky uveďte důvod reklamace, Vaši adresu
4) doklad o nabytí reklamovaného zboží v našem obchodě

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží naší firmou.


Název firmy
Lenka Hanousková -  WALKER´S WESTERN SHOP 

Kunčice p.O.412, 739 13

walkers@centrum.cz

IČ: 03927202


Zákony a předpisy:
- zák. č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání
- zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů

 

zpět
Copyright © 2022 Walker´s Western. Powered by Zen Cart

Valid XHTML 1.0 Transitional

PHP version: 5.6.40